Česky Deutsch
Drobečková navigace

Úvod > Služby > Vedení účetnictví

Vedení účetnictví

Smyslem vedení účetnictví není jen naplnění legislativních povinností zákona o účetnictví, zákona o dani z příjmů, zákona o DPH a dalších norem, ale hlavně převedení Vašich starostí na nás. Uspořený čas pak můžete věnovat na další rozvoj Vašeho podnikání, Vašim blízkým a koníčkům.

Účtujeme, na vyžádání poskytujeme klientům administrativní podporu (například vystavováním faktur, placení klientem schválených faktur), radíme. Rozsah námi poskytovaných služeb vždy určuje klient.

Na začátku spolupráce doporučujeme naše zplnomocnění před finančním úřadem, správou sociálního zabezpečení i zdravotními pojišťovnami.

Podnikám jako fyzická osoba a naší odpovědnosti jsem si plně vědomý.

A pokud začínáte podnikat, pomůžeme Vám komplexně. Sháníte pojišťovacího makléře, znalce, IT, projektanta, bankéře? Rádi Vám pomůžeme, kvalitních a osobně vyzkoušených kontaktů máme za více jak 25 let zkušeností dostatek.

Účetnictví jako komplexní služba

Vedení účetnictví pojímáme komplexně, nejedná se tak jen o zaúčtování prvotních dokladů, zpracování daňových přiznání a měsíčních závěrek nebo včasné zaslání reportingu, ale standardně zpracováváme také statistické výkazy nebo intrastat.

U klientů se zahraniční majetkovou účastí běžně uvádíme účetní texty jednotlivých případů v němčině nebo v angličtině, při jakékoli kontrole nákladových a výnosových účtů je tak vše transparentní a snadno dohledatelné.

Prvotní nastavení účtového rozvrhu a následně reportingu vždy konzultujeme s klientem, přizpůsobujeme se potřebám klienta. Z našeho reportingu tak lze vždy snadno sestavit požadovanou kalkulaci nákladů nebo vyčíst trend.

Máte zájem o vedení účetnictví?

Kontaktujte nás